Internetový obchod www.sperky-aurea.cz, prodejce originálních šperků Swarovski, Vám pomocí tohoto blogu zprostředkuje téměř přímý kontakt se šperkem, abyste si lépe dokázali představit jeho provedení a proporce. Za celý tým se těší na Vaše komentáře Martina.

pondělí 9. března 2015

Nová kolekce Swarovski „Crystal Gardens“ pro Jaro / Léto 2015Letošní jarně-letní kolekce je inspirována snovými zahradami plnými květin, kouzel a tajemných bytostí. Nathalie Colin, umělecká ředitelka Swarovski ve své zahradě čaruje s pastelovými tóny, které se s přechodem jara do léta postupně prohlubují a mohutní, až se náhle rozvinou v sytě barevnou letní nádheru. Tak kreativní a ženskou, tak rafinovanou a půvabnou, s tolika tvářemi jako žena sama.

VIVID
Sluneční paprsky, které ve dne měkce prostupují zlacenými šperky, dávají rozkvést rozmanitým a pestrým květům, měsíc se zálibně zrcadlí ve stříbře rhodiované oceli a spolu s nocí pomáhá otevírat magické rostliny s tisícerými vůněmi.

cyndi

Síla šperků Swarovski je (jak také jinak) v krystalech, v jejich geniálním a precizním brusu a barevné škále (ca 150 odstínů). Od hebké svěžesti šperků z řady Clay přes relativně nové náramky a zbrusu nové náhrdelníky Stardust až po sytě barevné šperky Cyan.

cinder

Ale zastavme se na malou chvíli u designu Stardust. Řekli byste, že v těle tohoto šperku je na 730 drobných krystalů, a ve dvojitém pak dvojnásobek? Třpyt drobných kamenů je v takovémto množství prostě nepřekonatelný. V jednoduchosti tohoto přívěsku také spočívá jeho největší síla. Nově jsou zařazeny také dvoubarevné náramky, kde se mísí kameny dvou různých odstínů.
stardust
Z kolekce Swarovski Jaro / Léto 2015 prýští radost ze života, energie nového začátku, opojení barvami a vůněmi života, chuť žít a milovat. Nechte se tedy vlákat do krystalových zahrad a začněte snít - jistě se v nich jako mávnutím kouzelného proutku zjeví ten správný šperk, který si Vás sám najde, abyste se z něho mohla těšit a sdílet jeho i svoji krásu se světem.
S náručí plnou Swarovski s láskou
Martina

Žádné komentáře:

Okomentovat