Internetový obchod www.sperky-aurea.cz, prodejce originálních šperků Swarovski, Vám pomocí tohoto blogu zprostředkuje téměř přímý kontakt se šperkem, abyste si lépe dokázali představit jeho provedení a proporce. Za celý tým se těší na Vaše komentáře Martina.

pátek 20. června 2014

Konečně nevěsty :-)

Nevěsta je člověk jednou za život / v tom lepším případě.../. Některé ženy si ale tento luxus zopakují s radostí několikrát. A můžete mi věřit, že i po desáte chce nevěsta vypadat pohádkově. To je naprosto bez debaty, protože pohádky o princeznách a pohádkových svatbách jsou do nás hluboce vryté. Mýty se jen tak vykořenit nedají :-). Každá pohádka končí svatbou. A tak i my necháme spát realitu a budeme se věnovat snové přípravě svatby.

Výběru šatů se dotkneme jen zlehka, je to věc nevěsty a většinou její  matky a kamarádek. U nás je zakořeněná bílá či krémová barva šatů. Odvážnější nevěsty se pouští do jiných barev, ale je pravda, že například černá / kterou jsem také viděla / je prostě "divná".

Dovolím si jenom několik málo drobných postřehů :
Pokud je nevěsta štíhlá jako proutek a vysoká, může si dovolit prakticky jakýkoli střih šatů. Je-li menší, je třeba již trochu pouvažovat.

Jestliže je nevěsta typické jablko, nebude dobré trvat na korzetu, ale jistě bude krásné, pokud přitáhne pozornost ke svým štíhlým nožkám / nemusí mít hned mini, jsou i jiné cesty /, či pažím.

Naopak je-li typická hruška se štíhlým trupem a pěknými rameny, bude korzet to pravé.
Nevěsta "macaté přesýpací hodiny" bude krásná určitě i v korzetu, ale stojí za úvahu, zda nezahalit ramena a ruce například lehkým šifonovým šálem, nebo lehkými, splývavými rukávky.

Macatá nevěsta, která nedisponuje pasem ani štíhlými údy. by měla volit lehké šaty, klidně z lehké látky, pod prsy přestřižené a masivnější šperky. Jistě bude dobré mít alespoň krátký rukávek. A pěkný výstřih, ať zvýrazní svou přednost ;-)

Pokud máte opravdu dobé kamarádky, tak Vám také dobře poradí. Mamky jsou většinou trochu zaujaté :-)

A nyní ke šperkům. Osobně jsem milovnicí výrazných šperků, a jsem schopná si je vzít klidně i na svou svatbu. Nejen typické křišťálově bílé, ale klidně i svoji mimořádně oblíbenou zlatou rybu. Je skvělá a já určitě nebudu mít korzet, pač jsem všechno, jen ne štíhlá, takže mě moje macatá rybka bude pěkně doplňovat :-DTypické a překrásné šperky pro nevěstu/princeznu bude souprava Tranquilty. Je křišťálově průzračná a neuvěřitelné krásná. Hodí se opravdu ke všemu :

Pro nevěstu, která raději méně nápadné šperky, bude určitě perfektní volbou souprava AGREE.Milovnice výrazných šperků jako já, ocení Filigree, z letošní kolekce. Navíc tím pádem budou mít i "něco modrého" ;-)
Křehké, romantické typy jistě zaplesají nad soupravou Starlet, kterou tvoří náušnice a náhrdelník.A na závěr zlatý hřeb, pokud je nevěsta milovnicí klasických šperků ala Pretty woman, pak se jí srdce zastaví nad tímto překrásný a velmi nadčasovým šperkem :Tento článek je zároveň inspirací pro muže. Je krásné, když nevěsta dostane dárek od svého budoucího muže. Navíc, pokud se jedná o šperky :-). I v tomto případě platí, že i ta nejracionálnější žena bude šperkem nadšená. To je daň za pohádky, co nám četly maminky a babičky před spaním, tudy na nás, pánové :-)

Své ženy znáte, jistě víte, co je potěší. A pokud si nejste jisti, jsme tu my a poradíme Vám.
Krásný den, svatební či nesvatební,

Martina


1 komentář: